Escape Room voor grote groepen in Almere
Dit uitje is nog niet beoordeeld.
Wees de eerste!
Schrijf beoordeling
Wat ga je doen
Niets vermoedend zit je lekker in het restaurant van het cruiseschip de Titanic te dineren met je collega’s of vrienden. Plots valt de motor uit en het schip drijft stuurloos op zee. De machinekamer moet geopend worden, om weer verder te kunnen varen. Via raadsels, puzzels en moeilijk opdrachten proberen jullie de machinekamer te openen om de motor weer op gang te krijgen. Lukt het om binnen 2 uur, de motor weer aan de gang te krijgen?
- 2 uur (met diner 4 uur)
- Vanaf € 19,50 per persoon
- 16 tot 60 personen
Let op: De omschrijving van dit uitje kan afwijken, maar wij garanderen dat alles wordt georganiseerd met inachtneming van de 1,5 meter afstand regel.
Vrijblijvend informatie ontvangen?
✓ Snel antwoord
✓ Geen extra kosten
De met * gemarkeerde velden zijn verplicht. We gaan uiteraard vertrouwelijk met uw gegevens om. Het privacyreglement is hierop van toepassing.