Schilderen en smullen in een huiskameratelier in het gezellige Den Haag.
Het huiskameratelier hangt vol met kroonluchters, schilderijen , snuisterijen en exotische prullaria. Alle kunstenaars met, maar vooral ook zonder talent zijn meer dan van harte welkom in deze extravagante mix tussen Art Deco en Art Depot. Er is een enorm assortiment aan allerlei soorten servies:thee/koffiekopjes in allerlei soorten en maten , taartplateaus, pastaborden, sushi- en tapasservies,ronde/ vierkante/ ovale borden en schalen, wijnkannen en thee- en koffiepotten.....en nog veel veel meer.
Men mag zelf wat uit de kast zoeken twv van het budget dat wordt afgesproken en er is echt voor ieder budget volop keuze.Er zijn wel 50 kleurtjes verf en er is heel veel inspiratiemateriaal in de vorm van echt beschilderd servies, boeken en plaatjes.De workshop is ook absoluut geschikt voor heren.
De workshops zijn inclusief koffie/thee/icetea, wat lekkers bij de koffie/ thee en nog veel snoeperijtjes op tafel.
Je kunt de workshop eventueel verlengen met een super lekkere High Tea, of een heerlijke aangeklede borrel.
Het concept van de zus van tante Til is: laagdrempelig, ongedwongen en een heerlijk swingend of zwoel muziekje op de achtergrond.
Last but not least: er is begeleiding en easy going gastvrijheid van de zus van Tante Til!
Locatie: Atelier van Tante Til Den Haag | Zuid-Holland